Bolhapiac

Tételek száma: 610

Nike FTC Fradi mez, az Albert Flórián Stadion búcsúztatójának speciális alkalmi kiadása (2013. márc. 24.), jó állapotban, méret: S
12130.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Kis vegyes bolha tétel: régi, díszes fényképtartó doboz, pénztárca, gyufásdoboz, zsebtükrök, stb., Stühmer szaloncukor (sérült) dobozban
12131.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
28
Vegyes bolha tétel: dobozok, tokok, bizsu ékszerek, medálok, stb., Duna Csokoládégyár zselés szaloncukor dobozban
12132.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17
Régi kuglóf és sütemény sütőformák, 5 db kisebb és 2 db nagyobb, az egyik fedéllel, fém, kopottas állapotban, az egyiken rozsdafoltokkal, d: 7,5 cm, 11 cm, 20,5 cm
12133.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Régi mángorló és törő, fa, korának megfelelő sérülésekkel, h: 39,5-40,5 cm
12134.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Díszes vágódeszka és csanak (faragott, nyeles ivóedény), faragott fa, néhány kopásnyommal, kis sérüléssel, a csanak sérült, javított. 26x13 cm és d: 9 cm
12135.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Sütőben és mikróban is használható konyhai edény, 2 db különféle fedéllel (főzéshez és tároláshoz), eredeti dobozában, 27x20x5,5 cm
12136.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Régi fém kézi mérleg, jelzett, rozsdás, d: 25 cm
12137.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Asztali fűszertartó, kínáló, rozsdamentes acél, újszerű állapotban, dobozában
12138.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Iparművész vörösréz fali dísztál, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, d: 33,5 cm
12139.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Historizáló, három karú izzós réz csillár, üveg függő díszekkel, kisebb kopásnyomokkal, az üvegdíszeken helyenként sérülésekkel, 44x44x26 cm
12140.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Három emeletes asztali kínáló, lakkozott fa, festett díszítéssel, felületén sérülésekkel, m: 42 cm
12141.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft