Bolhapiac Tételek száma: 610
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2493854
12142
404
Flea Market
Régi, festett, aranyozott díszítésű képeslap-/fotóalbum, félvászon-kötés, sérült, kopott borítóval és gerinccel, 37,5x24 cm 2494061
12143
404
Flea Market
Sunlight Soap fémdoboz, kis kopással, 13x10,5x10,5 cm 2493981
12144
404
Flea Market
Lufthansa műbőr kézitáska, neszesszer, kb. 23x13,5x11 cm 2493970
12145
404
Flea Market
Office Depot sporttáska, kb. 50x32x20 cm 2493961
12146
404
Flea Market
Rialto bőr válltáska/kézi táska, kissé kopott, viseltes állapotban, 34x26 cm 2493942
12147
404
Flea Market
Adidas retró kézi táska (West Germany - Nyugat-Németország), szövet, bőr, megkímélt állapotban, 44,5x33 cm 2494139
12148
404
Flea Market
Louisville Slugger HBG23 12.75 Inch bőr baseball kesztyű 2494129
12149
404
Flea Market
Louisville Slugger LPS30 12.5 Inch bőr baseball kesztyű 2494116
12150
404
Flea Market
Bobby Moore Fund Cancer Research UK mug / Bobby Moore angol válogatott labdarúgó ('66-os világbajnok) rákkutatási jótékonysági alapjának bögréje, kis kopásnyomokkal, m: 9,5 cm 2495409
12151
404
Flea Market
Madonna puttókkal, gobelin, 60x44 cm 2495472
12152
404
Flea Market
Kis doboznyi vegyes bolha tétel: mini mexikói kalap, retró színes diák, réz plakett, stb. 2494166
12153
404
Flea Market
Angol karaffa, formába öntött üveg, ezüstözött szerelékkel, jelzett, a fémen kisebb kopásnyomokkal, belső részén vízkőnyomokkal, m: 29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft