Győr vármegye települései 18-19. századi kéziratos térképeken. Győr, 2... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000006/Gyor-varmegye-telepulesei-18-19-szazadi-keziratos-terkepeken-Gyor-2003-Gyor-Moson-Sop~II2492064
2492064
15008
404
Books: Travelling, Local History
Leírás: Győr vármegye települései 18-19. századi kéziratos térképeken. Győr, 2003., Győr-Moson-Sopron Megye Levéltára. Szerk.: Néma Sándor. Térképekkel gazdagon illusztrált.
Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
: pelikán_kristóf