15151.
404. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Bp., 1984, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, egyik oldalon szakadással, máskülönben jó állapotban.