15047.
404. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
Baktay Ervin, dr.: Hindusztán. 55 képpel és 2 térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1938], Franklin. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kötés foltos, kopottas állapotban.