3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Taine Hippolit Adolf: Az angol irodalom története I-V. kötet. Fordította Csiky Gergely. Bp., 1881-1885, MTA. Kiadói egészvászon-kötésben, Hirháger-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítókkal, az V. kötet gerince sérült, névbejegyzésekkel.