2 000 Ft
A magyar nemzet története. VII. köt. I. Lippótés I. József korában. Szerk. Szilágyi Sándor. Bp.,1895-1898, Athenaeum. Rendkívül gazdag illusztrációs anyaggal, színes táblákkal, kihajtható fakszimilékkel, . Kiadói egészvászon kötésben, intézményi bélyegzővel, néhány sérült lappal.