Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 22

Erich Kästner: Gyurka és a detektivek. Bp., é.n., Révai. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, sérült gerinccel.
17289.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kner Izidor: Apró lurkóságok. Tizenkét képpel.  Apró lurkóságok. Tizenkét képpel. Előszó --. Gyoma, 1933. Kner. 83 l. Illusztrált kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.
17290.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17291.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Herczeg Ferenc: Mesék gyermekek számára. Műhlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n. Kiadói, illusztrált vászonkötésben. Gerincén kopott
17292.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17293.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Benedek Elek: Többsincs királyfi. Magyar népmese három felvonásban. Bp, 1987, Terra. Hasonmás kiadás (1901). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17294.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Rudyard Kipling: A három kópé. Ifjusági regény. Ford.: Benedek Marcell. Bp., én., Forrás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza kötéssel.
17295.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kisdobosok évkönyve 1978. Vál. és szerk.: Bán László, Bodó Klára, Daniss Győző, Szász Anna. Bp., 1977, Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kb. 15 db a kötéstől részben elvált lappal.
17296.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17297.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17298.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17299.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17300.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft