2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Cserháti Sándor: Általános és különleges növénytermelés. Magyar-óvár, 1901, Czéh Sándor-féle könyvnyomda. VIII+528 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos, szakadt lapokkal, egy kijáró, sérült, hiányos lappal.