Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Petőfi, 1932. Rézkarc, papír, jelzett, lap alján Komjáti-Wanyerka Gyula autográf ajándékozási soraival 1932-ből. Paszpartuban, 25x20 cm