Pérely Imre (1898-1944): Fény és árnyék. Bp., én., Népszava,(Világosság-ny.), 10 (litográfiák, jelzett a nyomaton, 22x2 cm) t. Kiadói kissé sérült papírmappában.
1975 Magyar kisgrafika 18x25cm, 500 sorszámozott példányban készült ajándék mappa benne 20 magyar grafikus kisgrafikája pl Rékassy Csaba, Reich Károly, stb. Jelzettek.
2 db ex libris: Gy. Szabó Béla (1905-1985): Molnár János könyve. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 7,5x5 cm + + Bodri Ferenc (1943-2021): Ex libris Sümegi György. Fametszet, papír, jelzett. 5,5x7,5 cm
M. Kiss József (1936-1999): Ex libris Müller Róbert. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. Az Első Balatoni Kisgrafikai Biennálé 1971 mappából. 8,5x5,5 cm
Nagy István metszetei: Falusiak. Kodolányi János előszavával. Debrecen, 1936, Reisinger Jenő műgyűjtő szociográfus kiadása a Nagy Károly és Társai Grafikai Műintézetében. 30/500. számozott példány, 25x18cm (25 db metszet) néhány lap széle kissé hiányos
Buday György (1907-1990) 1933 Kellemes Húsvéti Ünnepeket. Linómetszet. Jelzett a dúcon. Sarkánál kis gyűrődés./ Easter greeting lino-engrawing, signed on the print. 10x16 cm