1982 Magyar Kisgrafika. Kisgrafika Barátok Köre. Kiadói félvászon kötésű mappában. Számozott: 526/550. Eredeti metszetekkel, többek közt Kass János, Bálványos Huba, Banga Ferenc, Stettner Béla grafikáival, össz. 21 db alkotás (hiányos, 24 db grafikával komplett). Klf. technikák, klf. méretben. Jelzett a metszeten, kivétel Rátkai György metszete. Lapméret: 24x15 cm
Gyorsárverésre