Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 49

Asztali képkeret, fényképtartó. Gazdagon díszített, rér, kézi festéssel, festett porcleán miniaturával, kövekkel XX. sz. eleje. 28 cm
11626.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21
Milkov cseh vadászkés szarvasagancs nyéllel, bőr tokkal / . Hunting knife 39 cm
11627.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Szecessziós ón likőrös készlet 6 db + 1 tál. 19x14 cm
11628.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Keleti zománc fedelű bonbonniere. Fa, zománcozott tetővel, kissé sérült. d: 10 cm
11629.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Lakkozott vietnámi fa ládika. Jelzett. Szép állapotban 20x20x4 cm
11630.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fajansz tálca lóherés mintával, sérült, 32×18 cm
11631.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15
Asztali üveg kínálótál, kis kopásnyomokkal, d: 15 cm
11632.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Bécsi Nemzetközi Vadászkiállítás 1910 emlék. Patinázott bronz, pattintott kövön, réz táblával, rajta felirat: JAGD AUSTELLUNG WIEN 1910. 7X5,35X4 cm. / Vienna International Hunting Exhibition 1910 commemorative. / Wiener Internationale Jagdausstellung 1910 Gedenkmarke.
11633.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Kámeás bross, kis kövekkel kirakott bronz foglalatban, 6x5 cm
11634.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Netsuke, sérült, m: 3,5 cm
11635.

Netsuke, sérült, m: 3,5 cm

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
11636.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Chronometre zsebóra, kopásokkal, nem jár, d: 5,5 cm
11637.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft