Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2484517
11626
403
Antique
Asztali képkeret, fényképtartó. Gazdagon díszített, rér, kézi festéssel, festett porcleán miniaturával, kövekkel XX. sz. eleje. 28 cm 2423448
11627
403
Antique
Milkov cseh vadászkés szarvasagancs nyéllel, bőr tokkal / . Hunting knife 39 cm 2460814
11628
403
Antique
Szecessziós ón likőrös készlet 6 db + 1 tál. 19x14 cm 2484530
11629
403
Antique
Keleti zománc fedelű bonbonniere. Fa, zománcozott tetővel, kissé sérült. d: 10 cm 2460907
11630
403
Antique
Lakkozott vietnámi fa ládika. Jelzett. Szép állapotban 20x20x4 cm 2481718
11631
403
Antique
Fajansz tálca lóherés mintával, sérült, 32×18 cm 2481712
11632
403
3800
Antique
Asztali üveg kínálótál, kis kopásnyomokkal, d: 15 cm 2487777
11633
403
Antique
Bécsi Nemzetközi Vadászkiállítás 1910 emlék. Patinázott bronz, pattintott kövön, réz táblával, rajta felirat: JAGD AUSTELLUNG WIEN 1910. 7X5,35X4 cm. / Vienna International Hunting Exhibition 1910 commemorative. / Wiener Internationale Jagdausstellung 1910 Gedenkmarke. 2413532
11634
403
Antique
Kámeás bross, kis kövekkel kirakott bronz foglalatban, 6x5 cm 2481855
11635
403
Antique
Netsuke, sérült, m: 3,5 cm 2466085
11636
403
Antique
Ezüst(Ag) nyelű tortalapát, jelzett, kopásnyomokkal, h: 20,5 cm 2422246
11637
403
Antique
Chronometre zsebóra, kopásokkal, nem jár, d: 5,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft