Vera effigies sacri vultus domini nostri Jesu Christi. Veronika kendőjének feltehetően XIX sz. végi-XX. sz. eleji másolata, kegytárgy. Nyomat, selyem Jobb alsó sarkában kissé töredékes viaszpecséttel. Foltos. Üvegezett keretben, 39x27,5 cm
Kettő kerámia lámpa barokkos díszítéssel egyik kislány, másik kisfiú figura. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, sérülésekkel. Egy burával. Bura nélkül 32 cm
Figurális fidibusz tartó (gyufa elődje). A vadászat, halászat és madarászat allegóriájával díszítve. 19. sz, feltehetően német. Öntött ólom. Korának megfelelő állapotban. m: 8,5cm, d: 12 cm