10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Christ- Catholisches Mess- und Bet- Buch, zum Gebrauch deren weltlichen Stands-Personen, ... Preßburg, 1762., Johann Michael Landerer, 7 sztl. lev+438 p.+5 sztl. lev+7 ( ) t. Német nyelven. Második kiadás. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóban, sérült gerinccel, kis szúette lyukakkal, kis foltokkal.