Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 175

Magyar Elek: Pesti históriák. Bp., 1920, Athenaeum. Átkötött félvászon-kötésben, ex libris bélyegzésekkel.
15012.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
V. Molnár László: Kanizsa vára. Bp., 1987, Zrínyi. 170 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói műbőr kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
15013.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Budapest gazdaságának 125 éve. 1873-1998. Szerk.: Kardos József. A lektor, Ságvári Ágnes által DEDIKÁLT példány. Bp., 1998, Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15014.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Vom Isonzo zur Balkan. Herausgegeben von Oberst Alois Veltzé. Abteilungsborstand im K. u. K. Kriegsarchiv unter Mitwirkung von Oberleutnant Dr. Paul Stefan, Franz Th. Clokor und E. A. Rheinhardt. Mit 252 Bildern. München, 1917., R. Piper & C. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal. Kiadói papírkötésben, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
15015.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Tabán. A lebontott romantika. Zórád Ernő képmellékletei. A kötet képanyagát Zórád Ernő, szöveges részét Fazakas István állította össze. Bp., 2002, Fekete Sas. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15016.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15017.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Svédország. A világos nyári éjszakák hazájának rövid ismertetése írásban és képben. Bp., 1929., Svéd Király Főkonzulátus. Fekete-fehér fotókkal, és egy kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói papírkötés.
15018.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
P. Kálniczky Vilma: Üzennek a gömöri bércek  Harsányi Zsolt és Kereszty István előszavával. Kiadja a Gömöri Egyesület a Tompa Mihály emlékmű javára. Putnok, 1938. S. Tapodi Árpád. 54 p. Kiadói papírborítóban.
15019.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Rexa Dezső: Százesztendős Pest-Budai képeskönyvetske. [Bp., 1940], Officina. Kiadói papírkötésben kis sérüléssel
15020.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Barcza Imre-Thirring Gusztáv: Budapest Duna-jobbparti környéke. Részletes Magyar Utikalauzok. I. Budapest és környéke 2. Szerk.: Thirring Gusztáv, Vigyázó János. Bp., 1924, Turistaság és Alpinizmus, VIII+214+15 p.+3 (térképek, közte 2 kihajtható) t. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, 8 utolsó lap és az elülső borító levált a könyvtestről, a borító sérült, szakadozott, hiányos.
15021.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Budapest kétezer esztendeje a gyógyfürdők városa. Szerk.: Gaál András. Budapest. A Gyógyfürdők városa. Bp., 1944, Budapesti Központi Gyógy- és Üdölőhelyi Bizottság, (Hungária-ny.) Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt, foltos borítóval, a könyvtest elvált a borítótól.
15022.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
The Decline and Rise of Budapest. Bp., 1946, Dr. Móricz Miklós Printing Office. Kiadói papírkötés, széteső állapotban.
15023.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft