15096.
403. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Spira György, Vörös Károly: Budapest története IV. kötet: Budapest története a márciusi forradalomtól az őszirózsás forradalomig. Bp., 1978, Budapest Főváros Tanácsa/Akadémiai Kiadó. 809 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, mellékletekkel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.