Rózsa György: Versenyzők, versenymotorok. Bp., 1957, Sport. Kiadói kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/403/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Technika~1500011/Rozsa-Gyorgy-Versenyzok-versenymotorok-Bp-1957-Sport-Kiadoi-kopott-foltos-felvaszon-kC3~II2483594
2483594
17244
403
Books: Technics
Leírás: Rózsa György: Versenyzők, versenymotorok. Bp., 1957, Sport. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.
: hsz