15604.
403. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 800 Ft
4,86 EUR, 5,29 USD
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., 1941, Stádium. 179 p. Első kiadás. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Könyvkötői, aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.