15611.
403. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 800 Ft
1927. évi Sport-évkönyv. ÖsszeállÃtotta: a Nemzeti Sport szerkesztÅ‘sége. Nemzeti Sportkönyvtár 24. sz. Bp., 1928, Nemzeti Sport Lapkiadó Rt. 212 p. Fekete-fehér fotókkal, korabeli hirdetésekkel. Kiadói papÃrkötés, sérült, kissé foltos borÃtóval és gerinccel, részben szétvált kötéssel, kijáró lapokkal.