Mikes Lajos: Sanyi Manó könyve. Bp.,1963 ,Móra. Heinzelmann Emma egész... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/403/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Mesekonyvek-ifjusagi-irodalom~1500020/Mikes-Lajos-Sanyi-Mano-konyve-Bp-1963-Mora-Heinzelmann-Emma-egeszoldalas-szines-rajzaival~II2433860
2433860
17347
403
Books: Tales
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Mikes Lajos: Sanyi Manó könyve. Bp.,1963 ,Móra. Heinzelmann Emma egészoldalas, színes rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, iskolai ajándékozási bejegyzéssel.
: ra