Könyvek: Judaika

Tételek száma: 28

A Hajdú-Bihar megyei zsidóság történetének levéltári forrásai. A Hajdú-Bihar Megyei Levéltár forráskiadványai 29. Szerk.: Radics Kálmán. Debrecen, 1997., Hajdú-Bihar Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés.
17258.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17259.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17260.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Marton Ernő: A zsidó nép jövője. (A népi asszimiláció törvényszerűségei). Kolozsvár, 1941, Fraternitas Rt. 31 p. Különlenyomat. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
17261.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Buczkó József: Újfehértó zsidósága. Az Újfehértói Városi Múzeum kiadványai 2. Újfehértó, 1998., Újfehértó Város Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
17262.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Einhorn Ignác (Horn Ede): A forradalom és a zsidók Magyarországon. Ford.: Fenyő István. Fenyő István és Miskolczy Ambrus utószavával. Europica Varietas. Bp., 2000., ELTE Román Filológiai Tanszék. Kiadói papírkötés.
17263.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Czagányi László-Valentyik Ferenc: A zsidóság 18-20. századi története Dabason és környékén. Dabas, 2015., Dabas Város Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17264.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
A szolnoki zsidóság története. 1840-1944. Szerk.: TÁlas László, Varga Béla. Szolnok, 1994., Damjanich János Múzeum-Szolnoki Izraelita Hitközség. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.
17265.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A zala megyei zsidóság történetének levéltári forrásai. 1716-1849. Sajtó alá rendezte: Németh László. Zalai Gyűjtemény 52. Zalaegerszeg, 2002, Zala Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés.
17266.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Radnóti Ilona: Weiszmayer és Fuchs. Fejezetek a baranyai zsidóság 18-20. századi történetéből. Pécsi Mozaik 1. Pécs, 2012., Kronosz. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17267.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
20
Zsidósors délkelet-dunántúlon a XVIII. századtól a holocaustig. Szerk.: Szili Ferenc. Kaposvár, 1994., Somogy Megyei Levéltár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17268.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Frank Gabriella: Megtelepedés. A Lőrinci Zsidóság története I. köt. Bp., 2004., Pedagógia Intézet és Helytörténeti Gyűjtemény. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17269.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft