Sulyok Endre: Közadók kezelése és behajtása. Szerk. és megjegyzésekkel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/403/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Jog~1500003/Sulyok-Endre-Kozadok-kezelese-es-behajtasa-Szerk-es-megjegyzesekkel-ellatta-Dr--Bp-~II2458316
2458316
15644
403
Books: Law
Kikiáltási ár:
1 600 Ft 4,32 EUR , 4,71 USD
Leírás: Sulyok Endre: Közadók kezelése és behajtása. Szerk. és megjegyzésekkel ellátta Dr. - -. Bp., 1941., Fővárosi Nyomda Rt. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, egy-két ceruzás bejegyzéssel, érdekes ajándékozási sorokkal.
: nagy_andras
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: