16602.
403. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Otto Pelka: Japanische Töpferkunst. Leipzig, 1922, Schmidt & Günther. Német nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal, jelzésekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé laza kötéssel, az illusztrációk nagyobb részét kivágták, hiányos.