Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 301

Ignotus verseiből, Budapest, 1918 Nyugat folyóirat kiadása 116 old. 150. számozott példányban is megjelent, ez számozatlan kiadói sérült papírkötésben
17382.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Jókai Mór: Csataképek a magyar szabadságharcból. Jókai Mór összes művei. Nemzeti díszkiadás. X. köt. Bp., 1894., Révai. Kiadói rendkívül díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kis folttal, kis kopásnyomokkal.
17383.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Mikszáth Kálmán: Nemzetes uraimék. (Mácsik a nagyerejű.) Bp.,1893, Révai, 226+1 p. Harmadik kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval.
17384.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Verne Gyula: A zöld sugár. Ford.: Zigány Árpád. Bp.,1899., Franlin,237+3 p. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, kissé foltos lapokkal.
17385.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
17
Verne Gyula: Egy khinai viszontagságai Khinában. Bp.,1899., Franlin,240 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, az utolsó lapon szöveget nem érintő lapalji hiánnyal.
17386.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17
Verne Gyula: Sándor Mátyás. Ford.: Huszár Imre. Benett I. eredeti rajzaival. Verne Gyula kiválóbb munkái. Bp., 1909, Franklin-Társulat. 562 p. Harmadik kiadás. Számos egészoldalas és szövegközi, fekete-fehér illusztrációval. Kiadói gazdagon festett egészvászon-kötés, kopott, sérült borítóval és gerinccel, az elülső szennylap és a címlap kissé sérült, a hátsó szennylap hiányzik.
17387.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Verne, Jules: Sztrogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. Ford.: Zempléni P. Gyula. I-II. rész (egy kötetben). Verne Gyula összegyűjtött munkái. Bp., [1891], Eisler G. (Révai és Salamon-ny). 184+127 p. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói gazdagon festett, aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzéssel.
17388.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Verne Gyula: Utazás a holdban. Kilenczvenhét óra és husz percz alatt. Ford.: Gaal Mózes. Bp., 1895., Franklin, 274 p. Harmadik kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Korabeli aranyozott gerincű átkötött félbőr-kötés, kopott borítóval, ajándékozási-és névbejegyzéssel és intézményi bélyegzőkkel, foltos lapokkal.
17389.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Verne Gyula: Bombarnac Klaudius. Egy hírlaptudósító jegyzetkönyve. Ford.: Huszár Imre. Verne Gyula összes munkái. Bp., 1909, Franklin-Társulat. 355 p. Második kiadás. Számos egészoldalas és szövegközi, fekete-fehér illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott, sérült borítóval és gerinccel.
17390.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
May Károly: A kínai sárkányfiak között. Ford.: Zigány Árpád. Bp., é.n., Tolnai. 160 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.
17391.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
May, Karl: Der Waldschwarze und andere Erzählungen. Karl Mays Gesammelte Werke Band 44. Radebeul, 1921, Karl-May-Verlag. 506+2 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
17392.

May, Karl: Der Waldschwarze und andere Erzählungen. Karl May's Gesammelte Werke Band 44. Radebeul, 1921, Karl-May-Verlag. 506+2 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
May, Karl: Der Fremde aus Indien. Karl Mays Gesammelte Werke Band 65. Radebeul, 1939, Karl-May-Verlag. 468+3 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés.
17393.

May, Karl: Der Fremde aus Indien. Karl May's Gesammelte Werke Band 65. Radebeul, 1939, Karl-May-Verlag. 468+3 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft