Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 301

Fekete István: Csi. Történetek állatokról és emberekről. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1944., Uj Idők. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel, a hátsó kötéstáblán sérülésnyommal.
17394.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Fekete István: Zsellérek. Bp.,[1944.], Kir. M. Egyetemi Nyomda. Hetedik kiadás. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, érdekes ajándékozási sorokkal.
17395.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Fekete István: Huszonegy nap. Bp., 1965., Magvető. Első kiadás. Würtz Ádám rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17396.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Fekete István: Barangolások. Bp., 1968. Móra. Első kiadás. Csergezán Pál rajzaival. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17397.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
22
Fekete István: Csend. Bozóky Mária rajzaival. Bp., 1965., Kozmosz. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen apró sérülésel.
17398.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11
Fekete István: Hú. Bp., 1966, Móra. Első kiadás. Csergezán Pál rajzaival. Kiadói kemény-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban.
17399.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
9
Fekete István: Őszi vásár. Bartha László illusztrációival. Bp., 1962., Magvető. Első kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
17400.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
2 db Fekete István: Téli berek 1966, Tüskevár 1966.
17401.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mann, Thomas: Tristan - Mario és a varázsló. Ford.: Kosztolányi Dezső, Lányi Viktor, Sárközi György. Thomas Mann összes kisregényei II. Bp., é.n., Béta Irodalmi Rt. 176 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papírborítóban.
17402.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Orbók Attila: Erdély mosolya. Az erdélyi humor gyöngyszemeinek gyűjteménye. Bp., Pantheon. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
17403.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Heltai Jenő: Az obsitos. Vitéz Háry János ujabb és nevezetesebb cselekedetei és emlékezetes vitézi tettei. Garay Ákos rajzaival. Bp., 1903., Rákosi Jenő. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a 16-17. oldalak között sérült kötéssel.
17404.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kolligátum Csiky Gergely 4 művéből, egybekötve:  Árnyképek. Elbeszélések. Bp., 1896., Franklin, 293+3 p.;  A nagyratermett. Vígjáték három felvonásban. Bp., 1891, Franklin, 175 p.; A nagymama. Vígjáték három felvonásban. Bp., 1922., Franklin, 104 p. Hatodik kiadás.;  A zokoli uraság két leánya. Elbeszélés. Bp., 1891., Franklin, 112 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel.
17405.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft