17373.
403. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Szvorényi József: A magyar irodalmi tanulmányok kézikönyve. A felgymnasiumi s felreáltanodai tanulók számára: - -. Pest, 1868, Heckenast Gusztáv, 2+453 p. + 1 t. KésÅ‘bbi átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, kissé foltos lapokkal, benne újságkivágásokkal.