Metszetek Tételek száma: 94
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2457793
10705
403
Engravings
Gyurits Antal (1819-1892) ismeretterjesztő és pedagógiai író, műfordító. litográfia. 24x20 cm Kartonon 2480885
10706
403
Engravings
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): Budapest, Ferenc József kőpart és Lánchíd, acélmetszet, 12×15,5 cm 2478288
10707
403
Engravings
cca 1800 Maria Hilft in dem gottes haus deren w. w. Erwirdigen Frauen Elisabeth inerin zu Ofen, szentkép, fametszet, papír, jelzés nélkül, 12x8 cm 2478336
10708
403
Engravings
1788 Horányi Elek (1736-1809) piarista szerzetes, irodalomtörténész, tudománytörténész rézmetszetű portréja (Alexius Horányi de CC RR: Schol. Piar Nat. Budae XV. Febr. MDCCXXXVI.) Anton Tischler rézmetszete, Pest, 1788, sérült, foltos, 17x11 cm 2485417
10709
403
Engravings
Adolf. Hitler: Fromelles Verbandstelle akvarellről készült nyomat 15x23 cm 2484253
10710
403
Engravings
Dán dog. rotációs fametszet jelzett, üvegezett keretben. 15x11 cm 2484261
10711
403
Engravings
cca 1850 Wissegrád (Visegrád) színezett acélmetszet. Üvegezett keretben 10x15 cm 2484281
10712
403
Engravings
cca 1860 Festetich László ménesakla Keszthely környékén (Fenékpuszta) fametszet üvegezett keretben 16x12 cm 2484298
10713
403
Engravings
Régi pest Vigadó Acélmetszetű képe cca 1840 Frédérick Lemaître a hajóhíddal Üvegezett keretben 11 x15 cm 2484306
10714
403
Engravings
cca 1870 Szolnoki vasútállomás fametszetű kép e üvegezett keretben 11x18 cm 2478544
10715
403
Engravings
1789 II. Rákóczi György (1621-1660) egész alakos képe. Ant Tischler rézmetszete. Megjelent: Grondski, Samuel de Grondi: Historia Belli Cosacco-Polonic. Pest, 1789, hibátlan 13x18 cm 2477069
10716
403
Engravings
Antik kínai fametszet. XVIII-XIX. sz. Pecséttel jelzett. / Chinese woodcut 22x14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft