Kézdi-Kovács László (1864-1942): Őszi erdő, 1904. Olaj, fatábla. Jelzett. Hátoldalán régi kiállítási címkével és régi MNG kiviteli bélyegzővel. Dekoratív blondel keretben. 50x38 cm