10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Gallé Tibor (1896-1944): Blagow, 1918 (I. világháború). Akvarell, papír, jelzett és datált (Gallé Tibor 1918), üvegezett fa keretben, 19,5×13,5 cm