Jelzés nélkül: Ökrös szekér. Akvarell, tus, papír. Üvegezett, kissé ko... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/403/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Jelzes-nelkul-Okros-szeker-Akvarell-tus-papir-Uvegezett-kisse-kopott-fa-keretben-23-~II2486922
2486922
10448
403
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Jelzés nélkül: Ökrös szekér. Akvarell, tus, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 23,5x31,5 cm
: pelikán_kristóf