Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 246

Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. végén működött festő alkotása: Vízparti táj. Olaj, karton. Hátoldalán Brodzsky Sándor nevével feliratozott. Antik, sérült keretben. 37x44,5 cm
10421.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,73
80,00
Jelzés nélkül, feltehetően 1910-1940 körül működött festő alkotása: Bájos balerina. Olaj, vászon. Dekoratív, historizáló stílusú fa keretben. 60x80 cm
10422.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,90
114,29
Jelzés nélkül, XVIII v. XIX sz. német festő: Lovaskatonák. Olaj, vászon, sérült. Kopott, antik fa keretben. 30x42 cm
10423.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
142,86
157,14
11
XVIII. vagy XIX. sz. francia festő alkotása, jelzés nélkül: Pásztorjelenet. Olaj, bőr. Szecessziós stílusú modern fa keretben. 46x41 cm / XVIII. or XIX. century French painter, unsigned: Shepherd scene. Oil on leather. In art nouveau style modern wooden frame. 46x41 cm
10424.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,84
171,43
10425.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,87
142,86
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. román (erdélyi?) festő alkotása: Birkák. Olaj, vászon. 72,5x100cm / Unsigned, unknown, probbaly work of XXth century Romanian (Transylvanian?) painter: Sheep. Oil on canvas. 72,5x100cm
10426.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
88,31
97,14
10427.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
220,78
242,86
Gombás (?) jelzéssel, feltehetően a XX. sz. közepén működött magyar festő munkája: Madonna puttókkal. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült keretben. 100x60 cm
10428.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,87
142,86
22 db rajzolt keleti (tibeti?) vallási akvarell kép papíron, rizspapíron kb 9x7 cm
10429.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,99
14,29
Jelzés nélkül: Krisna és a gópik. Tempera, selyem. Üvegezett fa keretben. 82x64,5 cm
10430.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,53
74,29
Jelzés nélkül: A virtuóz, 16 db zenei témájú karikatúra, toll, papír, 12x9 cm
10431.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,12
3,43
10432.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,38
25,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.