Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 13

10668.

Kikiáltási ár:
800 Ft
10669.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10670.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10671.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Stettner Béla (1928-1984): Erotikus ex libris, linó, papír, 5,5×7,5 cm
10672.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ónodi jelzéssel: Harcos. Linómetszet, papír, 14×9 cm
10673.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Komjáti Ilona (?-?): Édesanyám. Linómetszet, papír, jelzett, 14×10,5 cm
10674.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
6 db erotikus ex libris: Tempinszky István (1907-1979): Sex libris Stephani Szigeti. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 12x8 cm + Sex libris Stephani Szigeti. Rézkarc, papír, olvashatatlan jelzéssel a karcon (Sterbenz Károly?), Fritz Kühn, 11,5x8,5 cm, stb.
10675.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Menyhárt József (1901-1976): Dr. Mándi Mándy István könyve, ex libris, fametszet, papír, 12×8,5 cm
10676.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
10 db külföldi ex libris (pl. Willi Hes), vegyes technikákkal
10677.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
3 db ex libris: Gy. Szabó Béla (1905-1985): Molnár János könyve. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 7,5x5 cm + Veress Pál (1920-1999): Deák Éva könyve. Linómetszet, papír. Jelzés nélkül. 5,5x4 cm + Bodri Ferenc (1943-2021): Ex libris Sümegi György. Fametszet, papír, jelzett. 6,5x5 cm
10678.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4 db ex libris (pl. Szoboszlai Mata János), fametszet, papír, 13×9,5 cm
10679.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft