Sevres porcelán medálok asztali képkeretben. Biszkvit, kis karcolással... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Sevres-porcelan-medalok-asztali-kepkeretben-Biszkvit-kis-karcolassal-jelzett-5x7-cn-Pluss-k~II2358264
2358264
11366
402
4600
Leírás: Sevres porcelán medálok asztali képkeretben. Biszkvit, kis karcolással, jelzett. 5x7 cn Plüss kereten
: karap_norbert