200 000 Ft
540,54 EUR, 588,24 USD
Herendi régi, Eton mintás 12 személyes étkészlet pecsenyés, köretes, mártásos, süteményes tálakkal. Kézzel festett, jelzett, a leveses és a süteményes tálon kis sérülés, hiány.