Herend, Koszorúsné festett Seltmann porcelán nagy fedeles kínáló tál .... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Herend-Koszorusne-festett-Seltmann-porcelan-nagy-fedeles-kinalo-tal-Kezzel-festett-jelzet~II2433338
2433338
11206
402
4800
Leírás: Herend, Koszorúsné festett Seltmann porcelán nagy fedeles kínáló tál .Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 17, m: 17 cm
: pelikán_kristóf