6 db Chodziez lengyel porcelán fagylaltos kehely. Matricás, jelzett, k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/6-db-Chodziez-lengyel-porcelan-fagylaltos-kehely-Matricas-jelzett-kopasokkal-d13-5-cm-m-11~II2395936
2395936
11412
402
Leírás: 6 db Chodziez lengyel porcelán fagylaltos kehely. Matricás, jelzett, kopásokkal d:13,5 cm m : 11,5 cm
: nagy_andras