Ács Valéria: Madonna. Színes mázakkal festett kerámia, fali dísztál. J... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500003/Acs-Valeria-Madonna-Szines-mazakkal-festett-keramia-fali-disztal-Jelzett-Kopott-d-13-5~II2467364
2467364
11024
402
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Ács Valéria: Madonna. Színes mázakkal festett kerámia, fali dísztál. Jelzett. Kopott. d: 13,5cm
: nagy_andras