Militária

Tételek száma: 38

1873. Hadiérem Br katonai érdemérem eredeti mellszalaggal T:1-,2 Hungary 1873. Military Medal Br medal with original ribbon C:AU,XF NMK 231.
31842.

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem eredeti mellszalaggal T:1-,2 Hungary 1873. "Military Medal" Br medal with original ribbon C:AU,XF NMK 231.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1890. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 / Hungary 1890. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis) gold plated Br decoration with ribbon C:XF NMK 246.
31843.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 / Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with ribbon C:XF NMK 246.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés T:2- Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces Br decoration C:VF NMK 249.
31844.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés T:2- Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration C:VF NMK 249.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés sérült mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2,3  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces Br decoration without ribbon + 1917. Bronze Gallantry Medal Br decoration with damaged ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,F NMK 249., 310.
31845.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés sérült mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2,3 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration without ribbon + 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration with damaged ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,F NMK 249., 310.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
31846.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2-  Hungary 1913. Commemorative Cross, 1912-1913 gilt Br decoration without ribbon C:XF,VF  NMK 275.
31847.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilt Br decoration without ribbon C:XF,VF NMK 275.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Aranyozott, zománcozott fém patrióta kitűző, Ferenc József és II. Vilmos arcképével (24mm) T:2 tű ragasztott Austro-Hungarian Monarchy 1915. Gold plated enamelled metal patriotic pin, with the portrait of Franz Joseph and Wilhelm II (24mm) C:XF glued pin
31848.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. fém patrióta kitűző, Ferenc József és II. Vilmos arcképével (18mm) T:2,2- Austro-Hungarian Monarchy 1915. metal patriotic pin, with the portrait of Franz Joseph and Wilhelm II (18mm) C:XF,VF
31849.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Lengyel légiók felállítása 1914.VIII.16. - 1916 ezüstözött Br jelvény T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1916. Establishment of Polish Legions 16.VIII.1914. - 1916 silvered Br badge C:XF
31850.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Lengyel légiók felállítása 1914.VIII.16. - 1916" ezüstözött Br jelvény T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Establishment of Polish Legions 16.VIII.1914. - 1916" silvered Br badge C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya jelzetlen Ag kitüntetés, mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:2- patina / Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration without hallmark, with ribbon Sign.: Kautsch C:XF patina NMK 302.
31851.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" jelzetlen Ag kitüntetés, mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:2- patina / Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration without hallmark, with ribbon Sign.: Kautsch C:XF patina NMK 302.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1926. Vitézi Jelvény zománcozott Br miniatűr gomblyukjelvénye gyártói jelzés nélkül (17x12mm) T:2 NMK 334.
31852.

1926. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br miniatűr gomblyukjelvénye gyártói jelzés nélkül (17x12mm) T:2 NMK 334.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, BRONZ fémjellel a peremen T:2 patina Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with ribbon, with BRONZ hallmark on the edge C:XF patina NMK 418.
31853.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, "BRONZ" fémjellel a peremen T:2 patina Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, with "BRONZ" hallmark on the edge C:XF patina NMK 418.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft