19090.
402. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
12 000 Ft
32,43 EUR, 35,29 USD
Ezüst (Ag) nyaklánc, hajókormányt és horgonyt formázó feszület medállal, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, 3,5x2 cm, nettó: 21,3 g