12790.
402. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
1938 A budapesti Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus alkalmából kiadott emléktárgy, szétnyitható lakkozott fa, népi motívumokkal, eredeti, hiányis sérült dobozában, kopott, viseletes állapotban, ritka!!, 12×9 cm