Órák Tételek száma: 47
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2434274
11679
402
300000
Watches
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
2427344
11681
402
Watches
Skagen dán karóra bőr szíjjal, működőképes, jó állapotban, eredeti dobozában 2441454
11682
402
Watches
Junghans felhúzós sakkóra, sérült, működik, m: 13 cm 2377950
11683
402
Watches
Arthus Bertand Electricite de France (EDF) kvarc karóra eredeti fém dobozban. elem nélkül / collector's watch in original box 2349494
11684
402
Watches
Shell kerék formájú ébresztőóra kvarc szerkezettel. Két részes, m: 11 cm 2469223
11685
402
Watches
3 db okosóra tétel + egyéb 2467381
11686
402
30000
Watches
Eterna Eternity Quartz Diamond női karóra, bőr/vászon szíjjal, micro karcokkal. d: 34mm. Eredeti gyári dobozában, használati utasítással. 2475770
11687
402
Watches
Fa óra összeszerelt állapotban, eredeti gyári dobozában. 38x21x14cm 2475761
11688
402
Watches
Fa óra szétszerelt állapotban, eredeti gyári dobozában. 46x29x3cm 2470511
11689
402
28000
Watches
Ónémet falióra, ingajáratos egy súllyal. szép állapotban, szegedi órásmester. 95x29x13cm 2472420
11690
402
30000
Watches
Kandallóóra szett, bronz, kopott, sérült, nincs kipróbálva. m: 32 és 36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft