https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 54

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Amerikai Egyesült Államok 2001. Walt Disney / 100 éves a varázslat Br emlékérem sérült, eredeti tokban (64mm) T:1- / USA 2001. Walt Disney / 100 Years of Magic Br commemorative medallion in slightly damaged, original case (64mm) C:AU
31778.

Amerikai Egyesült Államok 2001. "Walt Disney / 100 éves a varázslat" Br emlékérem sérült, eredeti tokban (64mm) T:1- / USA 2001. "Walt Disney / 100 Years of Magic" Br commemorative medallion in slightly damaged, original case (64mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1888. Gott erhalte, Gott beschuetze, unsern Kaiser, unser Land / Jubiläum 1848-1888 ezüstözött Br emlékérem Ferenc József trónralépésének 40. évfordulója alkalmából (20mm) T:2- Austria 1888. Gott erhalte, Gott beschuetze, unsern Kaiser, unser Land / Jubiläum 1848-1888 silvered Br medallion Franz Josephs reigns 40th anniversary (20mm) C:VF
31779.

Ausztria 1888. "Gott erhalte, Gott beschuetze, unsern Kaiser, unser Land / Jubiläum 1848-1888" ezüstözött Br emlékérem Ferenc József trónralépésének 40. évfordulója alkalmából (20mm) T:2- Austria 1888. "Gott erhalte, Gott beschuetze, unsern Kaiser, unser Land / Jubiläum 1848-1888" silvered Br medallion Franz Joseph's reign's 40th anniversary (20mm) C:VF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1889. Emlékére 1889. január 30. / Rudolf főherceg Br emlékérem füllel (27mm) T:2,2- Austria 1889. Zur erinnerung 30. Jan. 1889. / Rudolf Krprz. v. Oest. Br medallion with ear (27mm) C:XF,VF
31780.

Ausztria 1889. "Emlékére 1889. január 30. / Rudolf főherceg" Br emlékérem füllel (27mm) T:2,2- Austria 1889. "Zur erinnerung 30. Jan. 1889. / Rudolf Krprz. v. Oest." Br medallion with ear (27mm) C:XF,VF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1973. Nemzetközi Aeroszológiai Társaság 1. Kongresszusa - Bécs Br plakett (100mm) T:1 Hungary 1973. International Society of Aerosology - 1st Congress - Vienna Br plaque (100mm) C:UNC
31781.

Ausztria 1973. "Nemzetközi Aeroszológiai Társaság 1. Kongresszusa - Bécs" Br plakett (100mm) T:1 Hungary 1973. "International Society of Aerosology - 1st Congress - Vienna" Br plaque (100mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1993. Kufstein 600 éve kapott városi rangot / III. István peremén jelzett Ag emlékérem (9,07g/0.925/30mm) T:1,1- (eredetileg PP) fo. Austria 1993. Kufstein received city status 600 years ago / Stephen III Ag medallion hallmarked on its edge (9,07g/0.925/30mm) C:UNC,AU (originally PP) spotted
31782.

Ausztria 1993. "Kufstein 600 éve kapott városi rangot / III. István" peremén jelzett Ag emlékérem (9,07g/0.925/30mm) T:1,1- (eredetileg PP) fo. Austria 1993. "Kufstein received city status 600 years ago / Stephen III" Ag medallion hallmarked on it's edge (9,07g/0.925/30mm) C:UNC,AU (originally PP) spotted

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
3
Bosznia-Hercegorvina 2000. Jovan Ducic jelzett, aranyozott Ag emlékérem eredeti tokban (15,62g/0.999/32mm) T:1- (PP) Bosnia and Hercegovina 2000. Jovan Ducic hallmarked, gilt Ag commemorative medallion in original case (15,62g/0.999/32mm) C:AU (PP)
31783.

Bosznia-Hercegorvina 2000. "Jovan Ducic" jelzett, aranyozott Ag emlékérem eredeti tokban (15,62g/0.999/32mm) T:1- (PP) Bosnia and Hercegovina 2000. "Jovan Ducic" hallmarked, gilt Ag commemorative medallion in original case (15,62g/0.999/32mm) C:AU (PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
EUR
,
12,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Bulgária DN Állatkert Cu-Ni emlékérem (10db, 5xklf) T:1,1- (eredetileg PP) fo. Bulgaria ND Zoo Cu-Ni commemorative medallion (10 pcs, 5xdiff) C:UNC,AU (originally PP) spotted
31784.

Bulgária DN "Állatkert" Cu-Ni emlékérem (10db, 5xklf) T:1,1- (eredetileg PP) fo. Bulgaria ND "Zoo" Cu-Ni commemorative medallion (10 pcs, 5xdiff) C:UNC,AU (originally PP) spotted

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Csehszlovákia 1959. PEDAGOGICKÁ FAKULTA V NITRE (Nyitrai Pedagógiai Fakultáns) ezüstözött Br plakett (70mm) T:1- ezüstözésben kis kopások Czechoslovakia 1959. PEDAGOGICKÁ FAKULTA V NITRE silver plated Br plaque (70mm) C:AU worn silver plating
31785.

Csehszlovákia 1959. "PEDAGOGICKÁ FAKULTA V NITRE (Nyitrai Pedagógiai Fakultáns)" ezüstözött Br plakett (70mm) T:1- ezüstözésben kis kopások Czechoslovakia 1959. "PEDAGOGICKÁ FAKULTA V NITRE" silver plated Br plaque (70mm) C:AU worn silver plating

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Franciaország 1793. Mária Antónia Ag emlékérem füllel. Szign.: Baldenbach (26,77g/47mm) T:2 patina / France 1793. MARIA ANTONIA AVSTRIACA / PERDV ELLIVM FVRORIS VICTIMA XVI OCTOBRIS MDCCXCIII Ag commemorative medallion with ear. Sign.: Baldenbach (26,77g/47mm) C:XF patina
31786.

Franciaország 1793. "Mária Antónia" Ag emlékérem füllel. Szign.: Baldenbach (26,77g/47mm) T:2 patina / France 1793. "MARIA ANTONIA AVSTRIACA / PERDV ELLIVM FVRORIS VICTIMA XVI OCTOBRIS MDCCXCIII" Ag commemorative medallion with ear. Sign.: Baldenbach (26,77g/47mm) C:XF patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1996. 50 éves az államkincstár nagyméretű, kétoldalas Br emlékérem eredeti, de sérült papírdobozban (100mm/~13mm) T:1 France 1996. Souscription du cinquantenaire 1946-1996 N° 736 / Trésor Public Br medallion in original, but damaged paper box (100mm/~13mm) C:UNC
31787.

Franciaország 1996. "50 éves az államkincstár" nagyméretű, kétoldalas Br emlékérem eredeti, de sérült papírdobozban (100mm/~13mm) T:1 France 1996. "Souscription du cinquantenaire 1946-1996 N° 736 / Trésor Public" Br medallion in original, but damaged paper box (100mm/~13mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország DN Napóleon kétoldalas, aranyozott fém medál füllel (29mm) T:1-,2 France ND Napoleon two-sided, gilt medal with ear (29mm) C:AU,XF
31788.

Franciaország DN "Napóleon" kétoldalas, aranyozott fém medál füllel (29mm) T:1-,2 France ND "Napoleon" two-sided, gilt medal with ear (29mm) C:AU,XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Franciaország DN Szabadság, egyenlőség, testvériség Br emlékérem. Szign.: J.-P. Réthoré (341,71g/90mm) T:1- France ND Liberty Equality Fraternity Br commemorative medallion. Sign.: J.-P. Réthoré (341,71g/90mm) C:AU
31789.

Franciaország DN "Szabadság, egyenlőség, testvériség" Br emlékérem. Szign.: J.-P. Réthoré (341,71g/90mm) T:1- France ND "Liberty Equality Fraternity" Br commemorative medallion. Sign.: J.-P. Réthoré (341,71g/90mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz