Hajózás, Balaton

Tételek száma: 20

Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 14.: Balaton. Szerk.: Bodnár Gyula. Bp., 1935, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Térképekkel. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a füzet teste elvált a borítótól.
13440.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Jankó Béla: A gőzhajózás kezdete a Dunán, Carolina, az első gőzhajó. A Közlekedési Múzeum Füzetei 2. Bp, 1967, a Közlekedési Múzeum kiadása. Papírkötésben. Megjelent 2000 példányban. A szerző által dedikált példány.
13441.

Jankó Béla: A gőzhajózás kezdete a Dunán, "Carolina", az első gőzhajó. A Közlekedési Múzeum Füzetei 2. Bp, 1967, a Közlekedési Múzeum kiadása. Papírkötésben. Megjelent 2000 példányban. A szerző által dedikált példány.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13442.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Darnay-Dornyay Béla - Zákonyi Ferenc: Balaton, útikalauz. 1957, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kihajtható, Balaton térkép melléklettel. Kiadói félvászon kötésben, kopott
13443.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Marjai Imre: Nagy hajóskönyv. Bp., 1981, Móra. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, sérült kiadói papír védőborítóban, a borító és néhány lap kissé foltos.
13444.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1826 Kővágóörsi szőlőre és annak adóira vonatkozó contractuális levél Balatonhenyei gazda és gr. Esterházyak között. viaszpecséttel. Üvegezett keretben. 38x24 cm
13445.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
10
Balatoni retro dísztárgyak. 2 vitorlás, cigaretta tartó. 12, 13 cm
13446.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
cca 1880 Közel kelet, Palesztina 9 db rotációs fametszet tábla 21x34 cm
13447.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Panoráma Útikönyvek Balatoni sorozata I-X. kötet, teljes. (A teljes sorozat egyben ritka!)  I. köt.: Siófok és környéke. Balatonaliga, Balatonvilágos, Balatonszabadi., II. köt.: Balatonföldvár. Zamárdi. Szántód, Balatonszárszó., III. köt.: Szemes, Lelle, Boglár. IV. köt.: Fonyód és környéke. Balatonmáriafürdő, Balatonkeresztúr, Balatonberény, Balatonszentgyörgy. V. köt.: Keszthely és környéke. Gyenesdiás, Vonyarcvashegy, Balatonederics, Balatongyörök. VI. köt.: Hévíz és környéke. VII. köt.: Badacsony és környéke. Balatonszepezd, Révfülöp, Balatonrendes, Szigliget, Tapolca. VIII. köt.: Tihany és környéke. Aszófő, Örvényes, Balatonudvari, Balatonakali, Zánka. IX. köt.: Balatonfüred és környéke. Alsóörs, Csopak. X. köt.: Balatonalmádi és környéke. Balatonakarattya, Balatonkenese, Balatonfűzfő, Vörösberény. Bp., 1958., Panoráma. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötésekben, VII. kötet gerince sérült.
13448.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
16
1919 Kleines Farbiges Reliefpanorama des Rheines mit beschreibendem Text
13449.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1911 Erste K. K. Priv. Donau-Dampschiffahrts-Gesellschaft Farhpläne - hajómenetrend, 16p
13450.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
18
Veress D. Csaba: Várak a Balaton körül. A balatoni várak hadtörténete. Bp.,1996,Zrínyi. Kiadói papírkötés, két kijáró lappal.
13451.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft