Dekoratív, festett virágokkal plasztikusan díszített ovális fa tükör,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/Dekorativ-festett-viragokkal-plasztikusan-diszitett-ovalis-fa-tukor-XX-sz-vege-Apro-ko~II2471906
2471906
11871
402
Flea Market
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Dekoratív, festett virágokkal plasztikusan díszített ovális fa tükör, XX. sz. vége. Apró kopásnyomokkal, 54x41,5 cm
: pelikán_kristóf