Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 27

Diezel,[Karl Emil] - Mika, [Károly]: A vadászebek. Különösen a vizslák, idomításuk és vezetésük. Különlenyomat Diezel-Mika: ,,Az apróvad vadászata II. kiadásából. Bp.,[1908], Athenaeum, 4+162 p.+14 (színes képek) t. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, az 1/2. oldal lapja sérült, rajta szöveget nem érintő kis hiánnyal, 1 hiányzó képtáblával, egy sérült képtáblával, pár képtáblán lapszéli szakadásokkal, egy-két kissé foltos lappal, ajándékozási sorokkal, az elülső kötéstáblán beragasztott 1931-es karácsonyi versikével.
17623.

Diezel,[Karl Emil] - Mika, [Károly]: A vadászebek. Különösen a vizslák, idomításuk és vezetésük. Különlenyomat Diezel-Mika: ,,Az apróvad vadászata" II. kiadásából. Bp.,[1908], Athenaeum, 4+162 p.+14 (színes képek) t. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, az 1/2. oldal lapja sérült, rajta szöveget nem érintő kis hiánnyal, 1 hiányzó képtáblával, egy sérült képtáblával, pár képtáblán lapszéli szakadásokkal, egy-két kissé foltos lappal, ajándékozási sorokkal, az elülső kötéstáblán beragasztott 1931-es karácsonyi versikével.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17
Vadászati Világkiállítás Budapest 1971. Trófeakatalógus. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
17624.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Földes László (szerk.): Vadászati Világkiállítás 1971 emlékalbum. Bp., Corvina. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
17625.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Molnár Gábor: Jaguárországban. Világjárók 18. Bp., 1961, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopott félvászon kötésben. A szerző, Molnár Gábor (1908-1980) dedikációjával. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kopásnyomokkal
17626.

Molnár Gábor: Jaguárországban. "Világjárók 18." Bp., 1961, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopott félvászon kötésben. A szerző, Molnár Gábor (1908-1980) dedikációjával. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kopásnyomokkal

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Útmutató a vadgazdálkodásra vonatkozó hatályos rendelkezésekhez. Közzéteszi az Országos Erdészeti Főigazgatóság. Összeáll.: Bertóti István és Medveczky István. A tárgymutatót Fock Béláné készítette. Bp., 1962., Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói foltos papírkötés, műanyag védőborítóban, a védőborító egyik sarkán kis hiánnyal.
17627.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Iványi Ákos: Magyar-német, német-magyar erdészeti, faipari, vadászati szakszótár. Győr, 2004 Kisalföldi Erdőgazdaság Rt. Vadászatszervező Irodája. 360 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17628.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vadgazdaságtan. Erdőgazdasági és elsődleges faipari szakközépiskolák tankönyve. Bp., 1987., Mezőgazdasági. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
17629.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zolnay László: Vadászatok a régi Magyarországon. Bp., 1971, Natura. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kijáró lapokkal (258-271 oldalak között.) Megjelent 3100 példányban. + Magyar
17630.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Dr. Csőre Pál: A magyar vadászat története. Bp., 1994, Mezőgazda, 310+2 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés
17631.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18
Sütő András: Hargitai vadászkalandok. Igaz mesék, csodás történetek. Csillag István illusztrációival. Csíkszereda, 1998., Pallas-Akadémia Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
17632.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Antalfi Antal, Tölg István: Halgazdasági ABC. Bp., 1971, Mezőgazdasági. Megjelent 3500 példányban. Átkötött műbőrkötés, kissé sérült gerinccel, volt könyvtári példány.
17633.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kittenberger Kálmán: A Kilima-ndzsárótól Nagymarosig. Budapest, 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. I. kiadás. Csergezán Pál rajzaival illusztrálva. Lopott félvászon kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel. Néhány lap össze van firkálva.
17634.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft