Jakucs László: Aggtelek. Bp., 1959, IBUSZ. Kiadói papírkötés, képekkel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1500002/Jakucs-Laszlo-Aggtelek-Bp-1959-IBUSZ-Kiadoi-papirkotes-kepekkel-gazdagon-illusztralt-~II2470266
2470266
15074
402
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
2 600 Ft 7,03 EUR , 7,65 USD
Leírás: Jakucs László: Aggtelek. Bp., 1959, IBUSZ. Kiadói papírkötés, képekkel gazdagon illusztrált, kopottas állapotban.
: hsz