Die neue Heimat. Vom Werden der nationalsozialistischen Kulturlandschaft. Hrsg.: Geuleiter Fritz Wächtler. München, 1940., Deutscher Volksberglag. 1. kiadás. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadó kopott, foltos egészvászon-kötéseben.