Budapest pusztulása. Bp., 1946, Officina. Javított gerincű félvászon k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/402/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1500002/Budapest-pusztulasa-Bp-1946-Officina-Javitott-gerincu-felvaszon-kotes-kopottas-allapot~II2472373
2472373
15018
402
Books: Travelling, Local History
Leírás: Budapest pusztulása. Bp., 1946, Officina. Javított gerincű félvászon kötés, kopottas állapotban.
: karap_norbert