15045.
402. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
[Balbo, Italo (1896-1940)]: Repülőrajokkal az óceánon át. Fordította Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1931],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), Egész oldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.